Przejdź do treści
Zalogować się
Język strony pl / PL
Język strony

Portal pracy MANUVIA jest podzielony na odrębne regiony zgodnie z rynkiem pracy. Masz jednocześnie możliwość przetłumaczenia informacji na wymagany język.

Polski
Polska

6 powodów, dlaczego warto szukać pracy przez agencję, a nie na własną rękę

Rekrutacja
Ilustracyjny tło

Nudzi Cię wysyłanie życiorysu tu i tam i wyczekiwanie w Urzędzie Pracy? Przecież tak nie musisz, oszczędzaj swój czas i raczej spędzaj go z bliskimi. Zostaw to załatwianie komuś innemu i po prostu wybierz pracę, która Ci odpowiada. Praca przez agencję ma w sobie wiele zalet, między innymi bezpłatne zakwaterowanie w miejscu pracy albo systematyczne zaliczki.

1. Jest to zupełnie bezpłatnie

Cały serwis, od rozmowy kwalifikacyjnej aż po wyjazd, jest bezpłatny. Za pośrednictwo pracy nie zapłacisz ani grosza. To dotyczy oczywiście i Twojego wynagrodzenia. Przy wykonywaniu pracy nie musisz się obawiać żadnych dodatkowych potrąceń.

2. Taka sama kwota, która jest w umowie, znajdzie się później na pasku do wypłaty

Solidność jest tu kluczowa. Na pasku zobaczysz taką samą płacę podstawową, jak w umowie. Rzeczywista kwota końcowa składa się z wielu pozycji i może być jeszcze wyższa. Oprócz płacy podstawowej zawiera też liczne dodatki (za wysługę lat, wydajność) i dopłaty (za trzecią zmianę, pracę w święta, itp.). Wszystko zależy od dobrej woli pracodawcy, ile jeszcze pozwoli Ci dorobić.

3. Wybieramy z wielu oferowanych możliwości

Masz możliwość wyboru. Jeżeli nie odpowiada Ci miejsce pracy, ewentualnie zakres obowiązków czy płaca, to zawsze masz do dyspozycji alternatywę. Rekrutujący na podstawie Twoich wymagań albo doświadczenia, jest w stanie dopomóc Ci przy wyborze. Aktualnie wolnych stanowisk pracy mamy aż nadto i decyzja leży w Twoich rękach.

6 powodów, dlaczego warto szukać pracy przez agencję, a nie na własną rękę

4. Stanowisko będzie odpowiadać Twoim zainteresowaniom

Wybierz sobie pracę zgodnie ze swoim wyobrażeniem. Nie odpowiada Ci praca trójzmianowa? Praca na taśmie? Chcesz bezpłatny transport do i z miejsca pracy? Wszystkie podstawowe informacje o stanowisku pracy otrzymasz z wyprzedzeniem. Ty najlepiej wiesz, jaka praca najlepiej Ci odpowiada.

5. Nie załatwiasz ani zakwaterowania, ani dojazdu

Wyjedziesz bez obaw. Bilet na autobus/pociąg zapłaci agencja, która jednocześnie w miejscu pracy zapewni Ci czyste i wygodne zakwaterowanie. To jest bezpłatne (ewentualnie za symboliczną opłatą), a to co miesiąc oznacza oszczędność około 200 €. Często będziesz też mieć do dyspozycji wahadłowy transport do i z pracy.

6. Uzyskujesz różne dodatki i korzyści

Nie musisz być etatowym pracownikiem, aby otrzymać jego uprawnienia. Bezpłatne zakwaterowanie i transport już wspomnieliśmy, ale możliwości jest więcej. Ważne są zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu, tańsze wyżywienie i różne dodatki stażowe albo premie związane z wydajnością pracy.

Przekonaliśmy Cię? Wierzymy, że tak. W Manuvii staramy się oferować pracę, która najbardziej odpowiada zainteresowanym, – płacowo, lokalizacją, zakresem obowiązków i dodatkami. Naszą wizytówką jest już ponad 13 000 zadowolonych pracowników. Dołączcie do nich.

Aktualnie mamy bardzo dużo ofert na różne stanowiska pracy, łącznie z operatorami produkcji, spawaczami, magazynierami, kierowcami wózków widłowych VZV, itp.

Znajdź oferty