Przejdź do treści
Zalogować się
Język strony pl / PL
Język strony

Portal pracy MANUVIA jest podzielony na odrębne regiony zgodnie z rynkiem pracy. Masz jednocześnie możliwość przetłumaczenia informacji na wymagany język.

Polski
Polska

Znalezienie pracy za pośrednictwem agencji nigdy nie było prostsze!

Jak znaleźć pracę Rekrutacja
Ilustracyjny tło

Czy Ty również nie rozumiesz tych skomplikowanych ofert i rozwiązań, które oferują ci agencje przy szukaniu pracy? Lub boisz się, że nie masz odpowiedniego wykształcenia i doświadczenia zawodowego? W takim razie dobrze trafiłeś. Pokażemy ci, jak najprościej znaleźć pracę. Oceń sam.

Czy dam radę znaleźć pracę również bez doświadczenia?

Agencje oferują pracę w różnych branżach. Zwłaszcza chodzi o stanowiska operatorów produkcji, gdzie kandydaci nie potrzebują wcześniejszej praktyki. Jest to praca manualna na produkcji, w ramach której pracownicy montują części samochodowe, przykręcają lub sprawdzają gotowe produkty. W przypadku niektórych stanowisk nie wymaga się nawet matury.

Ile za to zapłacę?

Agencje zapewniają kandydatom pełen komfort przy szukaniu pracy, który dotyczy również kwestii finansowych. Za pośrednictwo w znalezieniu pracy nie wymagamy bowiem żadnych opłat, wszystko zrobimy dla Ciebie za darmo. Dlatego też jesteśmy na rynku już 20 lat i posiadamy ponad 3000 zadowolonych pracowników pracujących w różnych krajach.

Znalezienie pracy za pośrednictwem agencji nigdy nie było prostsze!

Jak przebiega rozmowa?

Zastanawiasz się nad tym, czy nowa praca Ci się spodoba, czy wynagrodzenie będzie odpowiednie lub czy to jest „właśnie to“, czego szukasz? Agencjom zależy, aby każdy wiedział, czy proponowana praca będzie mu odpowiadać, a także, aby wszystkie potrzebne informacje zostały przekazane odpowiednio wcześniej. Wszystkich odpowiedzi udzielimy ci w trakcie naszych testów, dzięki czemu będziesz przygotowany na każdą alternatywę.

Testy polegają na przykładach z podstawówki, np. 25:5=5, lub też są to testy na spostrzegawczość – szukanie różnic między obrazkami, ewentualnie test manualny na zręczność, np. przykręcanie. Jest to naprawdę prosty proces, na podstawie którego jeszcze w tym samym dniu stwierdzisz, czy dana praca jest dla Ciebie, a wtedy wystarczy już tylko podpisać umowę o pracę. Jesteśmy bowiem bardzo szybcy i bardzo elastycznie reagujemy na wymagania kandydatów poszukujących pracy.

U nas każdy znajdzie dobrą pracę

Nieważne czy jesteś wykwalifikowanym specjalistą, czy też człowiekiem bez doświadczenia zawodowego, po prostu skorzystaj z naszych usług. Jeśli poszukujesz niezbyt wymagającej, ale za to różnorodnej pracy w fabryce przy linii produkcyjnej, w ogóle nie potrzebujesz doświadczenia, wystarczy, że jesteś sprawny manualnie.

Nie zastanawiaj się i zobacz naszą ofertę. Od umowy o pracę dzieli Cię już tylko jeden krok! Odezwij się do nas!

Znajdź oferty