Przejdź do treści
Zalogować się
Język strony pl / PL
Język strony

Portal pracy MANUVIA jest podzielony na odrębne regiony zgodnie z rynkiem pracy. Masz jednocześnie możliwość przetłumaczenia informacji na wymagany język.

Polski
Polska

4 oferty pracy, które pomogą Ci rozpocząć karierę

Porady
Ilustracyjny tło

Na rynku pracy często pojawiają się oferty, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się mało atrakcyjne. Natomiast prawda jest zupełnie inna. Do najbardziej poszukiwanych stanowisk należą: operator produkcji lub kierowca wózka widłowego. Jakich obowiązków i jakiego wynagrodzenia możesz oczekiwać, jeśli zdecydujesz się na takie stanowisko?

1. Operator produkcji

Czy chciałbyś pracować dla takich marek jak Panasonic, Porsche czy Škoda? Firmy te poszukują obecnie operatorów produkcji. To prosta praca manualna, która wymaga zręcznych rąk i dobrego wzroku. Do obowiązków na tym stanowisku należą również kontrola jakości, testowanie i magazynowanie produktów. Ta pozycja jest również popularna wśród kobiet. Jeśli okaże się, że jesteś odpowiednim kandydatem, możesz zarobić od 3 600 PLN. Nic trudnego, prawda?

2. Pracownik magazynu

To praca łatwa, ale też ważna. Wystarczy, że lubisz utrzymywać porządek. Jako pracownik magazynu będziesz wydawać i odbierać towary, zaopatrywać linie montażowe w materiały lub ewidencjonować produkty. Nie martw się, jeśli nigdy nie wykonywałeś podobnej pracy, my cię wyszkolimy. Jako pracownik magazynu możesz zarobić aż 3 800 PLN.

4 oferty pracy, które pomogą Ci rozpocząć karierę

3. Kierowca wózka widłowego (z uprawnieniami)

Uważasz, że praca kierowcy wózka widłowego jest nudna? Nic bardziej mylnego. Obowiązki na tym stanowisku są bardzo zróżnicowane i ważne dla całego procesu produkcyjnego. Ładujesz i rozładowujesz towary z ciężarówek, przenosisz materiały, przechowujesz palety na półkach. Jeśli jesteś wykwalifikowanym kierowcą, masz z czego wybierać. Agencje pracy oferują dziesiątki wolnych miejsc pracy z wynagrodzeniem przekraczającym 4 200 PLN.

4. Spawacz (z uprawnieniami)

Czy wiesz, że agencje pracy oferują wykwalifikowanym spawaczom wynagrodzenie przekraczające 6 000 PLN? Ten zawód cieszy się w ostatnim czasie dużym zainteresowaniem nie tylko w Czechach, ale także za granicą. Na podstawie rysunków i dokumentów będziesz spawać różne konstrukcje. Obowiązki, ważne uprawnienia lub kurs jest wymagany w zależności od konkretnej oferty pracy. Oprócz wysokich zarobków otrzymasz także wiele korzyści.

Obecnie mamy wiele otwartych rekrutacji na różne stanowiska, w tym operatorów produkcyjnych, spawaczy, magazynierów, kierowców wózków widłowych oraz inne.

Znajdź oferty